Udział w programach TV - Barbara, RAI kilkakrotnie. Dwumiesięczny pobyt w Bułgarii "Hotel Smolian" Pamporowo, Plovdiv. Cypr grecki -"Intershow Variette" w Limmasol. Sardegnia - "lady Moon night" w Uri Emiraty Arabskie - czterokrotne wyjazdy z Pagartem. Variette na promie M/S Rogalin trasa Świnoujście - Kopenhaga. Szwajcaria - trzyletni kontrakt z "OLYMPIA GASSER" cyrkiem - restauracją, udział w TV Zurich. Tajwan - park rozrywki i teatr letni "TSU-MALAI" kontakt 6-miesięczny.

Wiesław Jaśkowski Havis współpracuje z wieloma agencjami w kraju i na świecie, pracuje wciąż i udoskonala swój repertuar, a wszystko po to by publiczność była oczarowana i bawiła się znakomicie na jego programach.

Profesor Marek Zdrojewski (Uniwersytet Lubelski) - znawca sztuki Iluzji autor wielu książek na temat magii ostatnio napisał: Polskie duo HAVIS ma dobre recenzje ze swej pracy na światowych estradach, to artyści profesjonalni. Dwukrotnie gratulowałem "Havisom" z okazji ich perfekcyjnej pracy z magiczną pałeczką.


<<< poprzednia strona 
 
Kontakt:
tel. (018) 352 18 67

tel. kom.
609 934 311


e-mail:
 iluzjonistahavis@gazeta.pl