Profesjonalny artysta iluzji Wiesław Jaśkowski - Havis, uczeń sławnego manipulatora Tadeusza Grabowskicgo - Remerbi zwanego "Królem Kart". Absolwent Państwowego Studium Cyrkowego w Kulinku. Członek Polskiego Stowarzyszenia Estradowego w Warszawie, oraz wielu organizacji iluzjonistycznych w kraju i na świecie. Występował z powodzeniem w ponad trzydziestu krajach w Europie i na świecie. Jego programy rejestrowała telewizja Polska, Włoska, Arabska i Chińska.

Po ukończeniu cyrkowych egzaminów w szkole w Julinku otrzymał weryfikację jako artysta - iluzjonista upoważniającą do występowania w cyrku i na estradzie. Zaczynał swoje występy w kawiarni "Nowy świat" u boku Jolanty Gali w programie "My To Lubimy".
Współpracował w telewizji warszawskiej w programach redaktora Marka Grota oraz Henryka Pijanowskiego.

Rok 1974 Warszawa - Sala Kongresowa i wielki estradowy show pt. "Z Igły Widły" - prezent gwiazdkowy dla dzieci. Wiesław Jaśkowski -Havis wystąpił jako czarodziej u boku Emilii Krakowskiej, Tadeusza Plucińskiego, Haliny Kunickiej, Jana Kobuszewskiego, baletu Estrady Stołecznej "Sabat" oraz wielu innych artystów i aktorów filmu, teatru i telewizji.

 następna strona >>>
 
Kontakt:
tel. (018) 352 18 67

tel. kom.
609 934 311


e-mail:
 iluzjonistahavis@gazeta.pl